En İyi 5 Sohbet Web Sitesi

Görüntülü Sohbet

Moco

Moco, farklı seçenekler ve seçeneklerle dolu olarak gelen çeşitli ve ayırt edici bir uygulamadır. Kullanıcılar istedikleri zaman profillerine fotoğraf ve video ekleyebilirler. Ayrıca konumunuz üzerinden diğer kullanıcılarla bağlantı kurmanıza olanak tanıyan dikkat çekici bir özellik içerir.

uyanık

Wakie, yabancılara duygularınızı ifade etmenizi sağlayan anonim sohbet uygulamalarından biridir. Chatous’a benzer şekilde sosyal ağ uygulaması, tartışmak için bir konu oluşturmanıza ve düşüncelerinizi paylaşmak için mükemmel bir eşleşme olan birini keşfetmenize olanak tanır. Hem sesli hem de yazılı sohbetler kabul edilir, yani konunuzu beğenen biriyle bir sohbette iletişim kurmak mümkündür.

LOVOO

LOVOO, tanınmış bir yabancı sohbet uygulaması sunuyor ve yaklaşık altı yıldır piyasada. Uygulama, kullanıcıların sohbet edecekleri rastgele kişileri bulmasını sağlar. Kullanıcıların bölgenizdeki kişileri aramasına ve ardından buz kırıcı seçeneğini kullanarak bir konuşma başlatmasına olanak tanır. Uygulama görünmez olmanıza izin vermez. LOVOO, yabancılarla iletişim kurmak için başka bir güçlü uygulamadır.

çip

Qeep, sohbet edecek birini bulmanıza yardımcı olabilecek başka bir çalışan uygulamadır. Bulunduğunuz yer ne olursa olsun, sizinle bir kahve içmek için buluşmak isteyen biri var. Bu sohbet uygulaması, ilgi alanına dayalı bir çöpçatanlık algoritması kullanır. Yani, ilgi alanlarınızı ve hobilerinizi ekleyebilirsiniz ve uygulama birkaç dakika içinde sizin için bir ortak bulmaya çalışacaktır.

bumble

Bumble, Hindistan’daki Yabancıları birbirine bağlayan sohbet için en iyi uygulamalardan biridir. Bumble, mükemmel randevunuzu veya Bff’inizi anında bulabileceğiniz ücretsiz bir flört uygulamasıdır. Bumble, Hindistan’daki yabancılarla iletişim kurmanıza izin veren ve 10 milyondan fazla indirmeye sahip ücretsiz bir sohbet uygulamasıdır. Uygulama, bölgenizdeki bekarları bulmanızı sağlar ve aynı zamanda mükemmel partneri bulmanıza da yardımcı olur.